Ekibimiz

SELEN CONCEPT EKİBİMİZ

Selen Concept firmamızın arka planında, işimizi tutkuyla yapan, takım çalışmasına inanan ve sizlerin beklentilerini en yüksekte tutan ekibimizi size tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kurulduğumuz günden itibaren, misyonumuz doğrultusunda, sizlere kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunmak için yola çıktık. Ekibimizde her biri alanında deneyimli, uzman kişiler yer almaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yenilikçi öneriler sunan, sürekli kendini geliştiren çalışma arkadaşlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Müşterilerimiz bizim için her zaman önceliklidir. Sizlerin beklentileri doğrultusunda, hizmetlerimizi kaliteli ve isteğinize uygun şekilde sunmak için çalışıyoruz. Ekibimiz, size en uygun çözümleri sunmak için sürekli araştırma ve geliştirme yaparak, projelerinizi başarıyla tamamlamaktadır.

Ekibimiz arasındaki uyum, takım çalışması ve sağlam ilişkiler, işimizde başarılı olmamızın anahtarıdır. Her biri kendi alanında uzman olan çalışma arkadaşlarımız, birbirleriyle uyum içerisinde çalışarak, en mükemmel sonucu elde etmek için çaba sarf etmektedir. Birbirimize destek olmak, birlikte mücadele etmek, başarılarımızın temelinde yatan unsurlardandır.

Selen Concept ekibi olarak, bugüne kadar birçok başarılı projeye imza attık. Müşterilerimize verdiğimiz sözleri tuttuk ve müşteri memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Sizler de bu başarı hikayelerinden birinde yer almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Selen Concept ekibi olarak, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Alanında uzman, tecrübeli ve yenilikçi ekibimize güvenebilirsiniz. Bizler, işimizi severek ve istekle yaparak, sizlere en mükemmel sonuçları sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Cam hayattır. sağlığınız için cam ürünler kullanın. Bizi sosyal medyada takip ediniz. Ekibimiz sizler için tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7/24 hizmetinizdedir. Ekibimizin en önemli ölçütü müşteri memnuniyetidir. Sizler için profesyonel ekibimiz Sosyal medya ve telefon hatlarından sürekli iletişim için hazır beklemektedir.

Ekibimiz TAKIM RUHU ile çalışmakta. Her bir ürünü özenle paketlemektedir. Olumlu binlerce geri dönüşünüz bizleri mutlu etmektedir. Herzaman daha iyi için ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Ozan Yılmaz
Co-founder
Hasan Akbulut
İhracat
Ebruhan Tekinalp
Müşteri İlişkileri Yöneticisi
Serkan Kaya
Depo Sorumlusu
Ömer Gemici
Depo Görevlisi
Samet Açıl
Depo Görevlisi
Doğukan Ağtürk
Grafik Tasarım Uzmanı
Nadire Kazak
Kalite Kontrol
Yalçın Koç
Mali İşler
Özge Yurtçu
Ön Muhasebe
Buket Yılmaz
Editör
Salih Özkan
Yazılım Geliştirici